LTIEng Valstina mail Svetainės medis  

Tie, kurie mano, kad neturi ką duoti, privalo suprasti, jog visada gali atiduoti dalelę savęs.
Visada žmonėms galima padaryti kokią nors paslaugą, net jeigu tai būtų tik keli padrąsinantys žodžiai.
[L.Fillmore]

Apie mus |UAB "Valstina" nuolaidų kortelė |Klauskite |Kontaktai |Įmonės rekvizitai
     

 

  Apie mus  
 
print

Uždaroji akcinė bendrovė “Valstina” savo veiklą pradėjo 1995 m. gegužės mėn. 25 d. Įmonės pagrindinės veiklos kryptys - SND degalinės (suskystintos naftos dujos), automobilių plovimo paslaugos, mažmeninė prekyba bei nekilnojamojo turto nuoma. Veiklos prioritetai - SND degalinės ir automobilių plovimo paslaugos. Didelį dėmesį skiriame naujoms technologijoms, todėl naudojame moderniausius dujų degalinių, savitarnos bei automatinių plovyklų įrengimus, kurie garantuoja kokybišką paslaugą bei neturi žalingo poveikio gamtai.

Bendrovė savo veiklą vykdo Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose bei Panevėžyje. UAB “Valstina” plečia degalinių ir autoplovyklų tinklą, todėl nuolat ieškome pirkti arba išsinuomoti tinkamų žemės sklypų arba veikiančių degalinių.

UAB “Valstina” parduoda savo produktus tiek fiziniams asmenims, tiek įmonėms. Yra įdiegta lojalumo programa, kuri leidžia lanksčiai taikyti nuolaidas. Su įmonėmis sudaromos ilgalaikės sutartys, taikomos individualios nuolaidos ir atsiskaitymo sąlygos.

Šiuo metu įmonėje dirba draugiškas, reikiamą kvalifikaciją ir didelę darbo patirtį turintis kolektyvas, kuris gilinasi į kiekvieno mūsų kliento poreikius ir ieško galimybės efektyviai bei kompetentingai išspręsti iškilusias problemas. Uždaroji akcinė bendrovė "Valstina" nuolat gerina teikiamų paslaugų kokybę bei savo veiklą grindžia nuolatiniu ir glaudžiu bendradarbiavimu su klientais.

Mūsų įmonės tikslas - plėsti savo veiklą siūlant vartotojams naujas prekes ir paslaugas, paslaugos tobulinimo koncepciją orientuoti į itin kokybišką bei greitą klientų aptarnavimą. Bendrovės kainų politiką orientuoti į palankiausias klientui paslaugų kainas išlaikant aukšto lygio aptarnavimo kokybę. 

 

img   Plačiau
 
Seo paslaugos    
?>